جدیدترین و کامل‌ترین بانک شماره موبایل ارسال پیامک


بانک شماره موبایل ارسال پیامک

اغلب افرادی که قصد دارند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنند، نیاز دارند که به یک بانک شماره موبایل ارسال پیامک دسترسی داشته باشند. در واقع پس از ثبت نام در پنل اس ام اس و آماده‌سازی متن پیام کوتاه، مرحله‌ی بعدی ارسال پیامک به شماره‌هایی است که بتوانید بیشترین ارسال و بازخورد را بگیرید. سامانه پیامکی ایده پردازان بانک شماره موبایل رایگان با امکاناتی پیشرفته از جمله ارسال شماره‌های همراه اول و ایرانسل، اصناف و مشاغل، ارسال از روی نقشه‌ی گوگل و همچنین براساس شهر و کدپستی است. با هر به‌روز رسانی امکانات در این سامانه، بانک شماره موبایل موجود کامل‌تر می‌شود. در ادامه از مزایای این ویژگی فوق‌العاده و خدماتی که ارائه می‌دهیم بیشتر خواهیم گفت.

بانک شماره موبایل چیست؟

در یک توضیح ساده و کاربردی می‌توان گفت که به دیتا و اطلاعاتی که شامل شماره موبایل‌های جمع‌آوری شده است، بانک شماره موبایل می‌گویند. در این فایل‌ها لیست شماره موبایل های فعال به تفکیک مشاغل، امکان، شهرها، استان‌ها، کدپستی و محل زندگی افراد موجود است. هر کسب‌وکار و یا سیستمی که بخواهد پیامک انبوه ارسال کند، حتما باید از طریق این بانک جامع شماره موبایل ارسال خود را انجام دهد. سامانه‌های خدمات دهی پیامکی از جمله ایده‌پردازن این امکان را مشتریان و کاربران خود در نظر می‌گیرند.

مزایای بانک شماره موبایل رایگان SMS.ir

مهم‌ترین مزیت در اختیار داشتن لیست شماره تلفن رایگان این است که دیگر نیازی به وارد کردن شماره موبایل به شکل دستی نیست. این کار به‌شدت زمان‌بر است. اغلب کسب و کارها برای تبلیغات به دنبال روش‌هایی آسان و درعین حال کاربردی می‌گردند و بازاریابی پیامکی و همچنین دسترسی به یک بانک شماره تلفن همراه این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

ارسال پیام انبوه تبلیغاتی از یک پنل پیامکی و همچنین استفاده از امکاناتی چون ارسال از بانک شماره‌های فعال ایرانسل، مناطق و استان‌ها، کدپستی و مشاغل و اصناف شما را هدف ارسال پیامک تبلیغاتی خود نزدیک‌تر می‌کند. چنین ویژگی‌های مهمی در پنل پیامکی SMS.ir موجود است. تمام اطلاعات مربوط به شماره موبایل به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. برای دسترسی به بانک شماره موبایل‌های مخصوص نیز می‌توان درخواست خرید این بانک‌های شماره را ثبت کرد تا برای کاربر ارسال شود.

انواع بانک های شماره موبایل مخصوص ارسال پیامک تبلیغاتی

همانطور که اشاره کردیم، پس از ثبت نام در سامانه‌ی پیامکی ایده پردازان و همچنین آماده‌سازی متن پیامکی، حال باید به سراغ یکی از منوهای پنل پیامکی بروید تا به مخاطب هدف خود و بر اساس شماره موبایل‌های موجود پیام‌ها را ارسال کنید. در ادامه انواع بانک شماره موبایل ارسال پیامک را مرور می‌کنیم:

۱. بانک شماره موبایل توسط کاربر

اگر کسب و کاری دارید و سال‌هاست برای مشتریان خود تبلیغات پیامکی می‌کنید، قطعا باید فایلی (اکسل) از شماره موبایل آن‌ها تهیه کرده باشید. بهترین روش برای اینکه مشتریان قدیمی خود را بار دیگر در جریان اتفاقات و فروش محصولات خود قرار دهید این است که پیامک تبلیغاتی برای آن‌ها بفرستید. در سامانه‌ی پیامکی ایده‌پردازان، پس از آنکه ثبت نام کردید، متن پیامک را می‌نویسید و در مرحله‌ی بعدی در قسمت گیرندگان می‌توانید شمارهایی که در اختیار دارید به طور دستی وارد کنید.

همچنین شماره‌های خود را از سه روش ۱. درج از اکسل ۲. درج از فایل متنی ۳. درج از دفترچه تلفن که در منوی پنل موجود است می‌توانید وارد کنید.

ارسال پیامک از طریق بانک شماره‌ی کاربران

۲. بانک شماره موبایل از طریق نقشه گوگل

از مهم‌ترین مزایای یک تبلیغ پیامکی موفق این است که پیام ارسال به دست افرادی برسد که نزدیک‌ترین مسیر و آشنایی با محتوای پیام را دارند. اگر کسب‌وکارها و یا افراد با هدف جذب مخاطب به مشتریان یک منطقه جغرافیایی خاص پیامک بفرستند، قطعا بازخورد قابل توجه‌ای از آن‌ها می‌گیرند. از دیگر ویژگی‌های ارسال از طریق سامانه ایده پردازان، دسترسی به بانک شماره موبایل رایگان گوگل و از روی نقشه است.

در پنل پیامکی که در اختیار دارید، در قسمت ارسال از روی نقشه شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از آن روی منطقه‌ای که می‌‌خواهید ارسال انجام دهید کلیک کنید. در باکس باز شده تعداد کل بانک شماره موبایل های موجود در آن منطقه به شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید ارسال را به ترتیب از روی منطقه‌های ۱ الی آخر انجام دهید. بعد از انتخاب مناطق مورد نظر تایید و مرحله بعد را بزنید، متن پیامک را وارد کرده و پیامک را بفرستید.

ارسال پیامک از بانک شماره موبایل نقشه‌ی گوگل

۳. بانک شماره موبایل از طریق شهر و کدپستی

بانک شماره موبایل ارسال پیامک از طریق کدپستی و همچنین استان و شهرهای نقشه یکی دیگر از مزایای فرستادن پیامک انبوه از پنل پیامکی ایده پردازان است. در این روش می‌توانید در منوی پنل کاربری خود با کلیک بر روی بانک شماره موبایل، منطقه و محدوده‌ی مورد نظر و همچنین کدپستی آن مناطق را انتخاب کرده و متن پیامک را وارد کنید. در هر بار ارسال فقط می‌توانید یک منطقه را انتخاب کنید.

۴. بانک شماره موبایل اصناف و مشاغل

هر کدام از اصناف و مشاغل بر اساس استان و شهر در یک دسته‌بندی دیتای شماره موبایل قرار گرفته‌اند. شما بر اساس متن پیامک که مرتبط به یک سری از شغل‌هاست، می‌توانید در پنل پیامکی خود همانند مورد قبلی با استفاده از بخش فیلتر شماره موبایل، به گروه موردنظرتان پیامک‌ها را ارسال کنید.

۵. بانک شماره موبایل ایرانسل

ارسال از طریق دکل ایرانسل به شماره‌های فعال این اپراتور که برای دو هفته قبل در محدوده موردنظرتان بودند می‌تواند بخش عظیمی از تبلیغات شما را شامل شود. بخاطر داشته باشید که برای ارسال از طریق ایرانسل باید ۴۸ ساعت قبل درخواست ارسال را به سامانه ایده پردازان ارسال کنید تا ما بتوانیم این امکان را برای شما فراهم کنیم. حداقل ارسال پیامک شما باید ۵۰۰۰۰ پیامک باشد. ارسال از بانک شماره موبایل ایرانسل توسط خود اپراتور انجام می‌شود، بنابراین آن‌ها نمی‌توانند شماره‌ها در اختیارتان قرار دهند. همچنین ارائه گزارش دلیوری پیامک نیز از طریق ایرانسل صورت نمی‌گیرد.

برای درخواست یکی از کاملترین بانک شماره موبایل ایران (ایرانسل) در قسمت مدیرت درخواست BTS، ایجاد درخواست را کلیک کنید و پس از آن استان و شهر مورد نظر را انتخاب کرده، تعداد پیامک، تاریخ و ساعت ارسال خود را مشخص کرده، فایل نمونه را دانلود و همه موارد را به دقت پر کنید. فایل را آپلود کرده و سپس ثبت را بزنید. کارشناسان ما در اسرع وقت درخواست شما را بررسی کرده و مراحل بعدی را به شما اطلاع خواهند داد.

پشتیبانی سامانه پیامکی SMS.ir

در تمام مراحل ثبت نام تا ارسال و پس از آن پشتیبانی سامانه ایده پردازان در تمام ساعات روز پاسخ‌گوی سوالات شما خواهد بود. شما می‌توانید در پنل پیامکی خود و در قسمت درخواست پشتیبانی، ارسال تیکت جدید را کلیک کرده و سوال خود را از کارشناسان ما بپرسید. پشتیبانی در اسرع وقت به تیکت‌ها پاسخ خواهند داد.

بانک شماره موبایل چیست؟

به دیتا و اطلاعات جامع از شماره‌های تلفن همراه که سامانه‌های خدمات‌دهی (پیامکی) به کاربران ارائه می‌دهند، بانک شماره موبایل می‌گویند.

بانک شماره موبایل را چگونه دانلود کنیم؟

با مراجعه به یکی از سامانه‌های پیامکی و خدمات دهی (sms.ir) می‌توانید نسبت به خرید و یا دانلود بانک شماره موبایل اقدام کنید.

چگونه توسط بانک شماره موبایل پیامک ارسال کنیم؟

پس از ثبت نام در سامانه پیامکی sms.ir به پنل خود مراجعه کرده و برطبق درخواست ارسال از روی نقشه، کدپستی، مشاغل و یا اصناف به هریک از آن‌ها پیامک خود را ارسال کنید.

چگونه از طریق بانک شماره موبایل ایرانسل پیامک ارسال کنیم؟

برای ارسال توسط بانک شماره موبایل ایرانسل باید از ۴۸ ساعت قبل درخواست خود را با مراجعه به پنل پیامکی، در قسمت ارسال BTS ثبت کنید. پس از آن منطقه و تعداد ارسال را انتخاب کرده و متن پیامک را وارد کنید.

مزایای بانک شماره موبایل SMS.ir چیست؟

مهمترین مزایای سامانه‌ی پیامکی ایده پردازان این است که می‌توانید از بانک شماره‌ موبایل‌های مختلف از جمله از روی نقشه‌ی گوگل، اصناف و مشاغل خاص، استان، شهر و کدپستی و دکل ایرانسل پیامک انبوه تبلیغاتی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال کنید.

امتیاز به این مطلب

[کل: ۲ میانگین: ۵]منبع:https://sms.ir/bank-of-mobile-number/

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها