خلاقانه ترین نمونه متن های تبلیغاتی و پیام معرفی محصول جدید


خلاقانه ترین نمونه پیام معرفی محصول جدید

احتمالاً برای شما هم اتفاق افتاده است که با باز کردن گوشی خود، با تعداد زیادی پیامک حاوی پیام معرفی محصول جدید روبرو شده باشید. حال سؤال اینجاست کدام پیام، توجه شما را بیشتر از پیام‌های دیگر به خود جلب کرده است؟

برای پاسخ به این سؤال باید بررسی کرد، یک پیام تبلیغاتی جهت معرفی محصول، نیاز است حاوی چه مطالبی باشد تا بیشتر جذب مشتری کند. در واقع برای جذب مشتریان از طریق پیامک تبلیغاتی، باید خلاقیت به خرج داد و از طریق درگیر کردن ذهن مخاطب، فرد را به جستجو و تحقیق در مورد محصول جدید واداشت.

برای داشتن تبلیغات هدفمند پیامکی پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. چرا که در این مطلب از ایده پردازان، قصد داریم علاوه بر ذکر اصول نوشتن متن های تبلیغاتی، مجموعه‌ای از خلاقانه‌ترین نمونه متن تبلیغاتی را برای شما گردآوری کنیم.

آشنایی با متن‌های حاوی پیام معرفی محصول جدیدآشنایی با متن‌های تبلیغاتی

نوشتن متن تبلیغاتی جذاب باعث ماندگار شدن برند و به دست گرفتن بازار فروش می‌شود. در واقع با استفاده از یک محتوای هدفمند و تأثیرگذار می‌توان به شهرت بالایی رسید. در نگاه اول شاید نوشتن یک متن تبلیغاتی برای معرفی محصول چندان سخت نباشد اما قابل ذکر است برای داشتن یک تبلیغات هدفمند باید با اصول و نگارش این گونه متن‌ها شناخت کافی پیدا کرد.

شاید باور آن برای شما سخت باشد اما خوب است بدانید نوشتن پیام تبلیغاتی مناسب باعث می‌شود برای مشتری بین شما و برندهای دیگر تفاوت ایجاد شود. در این صورت میل و رغبت مخاطب برای خرید از شما بیشتر خواهد شد. چرا که مشتری با برند شما احساس صمیمیت بیشتری پیدا می‌کند.

بنابراین اگر قصد دارید برند خود را به شهرت برسانید، نوشتن متن جذاب و پیام معرفی محصول جدید را جدی بگیرید.

ویژگی‌های متن معرفی محصول

نوشتن متن معرفی محصول، تخصص یا مهارت خاصی نمی‌خواهد. البته لازم به ذکر است نوشتن متن حاوی پیام معرفی محصول جدید، اصول و تکنیک‌های مختص به خود را دارد و تنها با فراگرفتن مهارت نویسندگی نمی‌توان یک متن تبلیغاتی مناسب نوشت. برای نوشتن یک پیام تبلیغاتی تأثیرگذار، ماندگار و جذاب لازم است با اصول و قواعد آن آشنایی پیدا کرد.

عنوان گیرا و جذاب

مهم‌ترین عامل در جذابیت یک پیام تبلیغاتی داشتن یک عنوان مناسب است. چرا که اولین موردی که مخاطب با آن روبرو می‌شود، عنوان است. در نتیجه اگر می‌خواهید با پیام خود مخاطب را درگیر کنید، سعی کنید همیشه شروع متن معرفی، با کلمات جذاب آغاز شود.

خلاقیتخلاقیت در متن معرفی محصول

در طول روز ممکن است برای فرد پیام‌های تبلیغاتی مختلفی ارسال شود که پس از مدتی دیگر به آن‌ها اهمیتی ندهد. بنابراین اگر می‌خواهید در بین مخاطبان خود ماندگاری و محبوبیت بیشتری کسب کنید، باید سعی داشته باشید در پیام معرفی محصول جدید کمی خلاقیت و ابتکار به خرج دهید.

استفاده از نمونه متن تبلیغاتی ممکن است کار را برای شما راحت‌تر کند اما این احتمال هم وجود دارد که بسیاری از کسب‌وکارهای مختلف دیگر نیز برای معرفی محصول، این متن‌ها را به کار ببرند.

بر این اساس بهتر است با تجزیه و تحلیل نمونه متن‌ معرفی‌های آماده، از آن‌ها تنها جهت ایده گرفتن استفاده کنید و در نهایت با خلاقیت و اصول توصیه شده، یک متن تبلیغاتی مناسب تهیه کنید.

بدنه متن مناسب با بیان واضح

برخلاف گذشته کسب‌وکارهای زیادی توانسته‌اند از طریق متن‌های تبلیغاتی، کسب درآمد کنند. می‌توان گفت بخش عمده‌ای از فروش محصول آن‌ها به کمک همین پیام‌های تبلیغاتی است.

بر این اساس نگارش یک متن تبلیغاتی معرفی محصول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بدنه متن مناسب نیز در پیامک‌های تبلیغاتی بسیار مؤثر است. شما باید بتوانید در این قسمت با بیانی ساده، روان، واضح و مختصر، محصول خود را به طور کامل معرفی کنید. به گونه‌ای که مخاطب با ارزش و خصوصیات واقعی محصول آشنا شود.

به کارگیری شعار مناسب

سعی کنید در متن تبلیغاتی خود از یک شعار مناسب و تأثیرگذار استفاده کنید. شعارهای تبلیغاتی، عباراتی کوتاه، روان و گیرا هستند که معمولاً وزن و قافیه دارند و به راحتی در ذهن مخاطب برجای می‌مانند.

استفاده از یک شعار مناسب در عنوان یا جملات اولیه متن، برای معرفی محصول، نقش به سزایی در جذب مشتری خواهد داشت.

شناخت مخاطب و ایجاد انگیزه خرید در فرد

سعی کنید مخاطبان خود را بشناسید تا از نظر ویژگی‌هایی همچون جنسیت، سن، سطح درآمد و منطقه سکونت بتوانید بهتر با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. در واقع بهتر است خود را جای مخاطب بگذارید و از طریق درک نیاز آن‌ها بتوانید خواسته مخاطب را برآورده کنید.

از بین بردن شک و تردیدهای مشتری با توضیحات مناسببهترین متن تبلیغاتی

تعداد کلمات استفاده شده در متن‌های تبلیغاتی محدود است. بنابراین باید سعی کنید از هرگونه توضیح اضافی بپرهیزید و تنها با ذکر ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد محصول، مخاطب را ترغیب به خرید از فروشگاه خود کنید. در این صورت می‌توان هرگونه شک و تردید مشتری را از بین برد.

درج لینک

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دیجیتال مارکتینگ اکثر کسب‌وکارها جهت فروش محصولات خود از وبسایت یا شبکه‌های مجازی مختلف استفاده می‌کنند. بنابراین یک پیام تبلیغاتی تأثیرگذار باید شامل لینک یا آدرس وبسایت شرکت یا فروشگاه موردنظر باشد. چرا که در صورت تمایل، فرد بتواند با فروشگاه موردنظر خود ارتباط برقرار کند.

خلاقانه‌ترین نمونه متن‌های تبلیغاتی

حال که با اصول نگارش متن حاوی پیام معرفی محصول جدید آشنا شده‌اید، معرفی چند مورد از نمونه متن‌های تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا بتوانید متن‌های تأثیرگذارتری تهیه کنید.

 1. با انتخاب یک مبل راحت و جذاب، محیط خانه را برای خود آرامبخش و زیبا کنید. فروشگاه مبلمان…
 2. تنها کافی است چند دقیقه از وقت خود را به ما بدهید تا ما به شما جهان را بدهیم. گروه خبری…
 3. به شما این اطمینان را می‌دهیم که قیمت محصولات ما از فروشگاه‌های دیگر کمتر است. در صورت خلاف آن می‌توانید یک محصول را به رایگان بردارید. فروشگاه زنجیره‌ای…
 4. تنها برای شما که لایق زیباترین‌ها هستید. فروشگاه زیورآلات…
 5. حق همیشه با مشتری است. فروشگاه…
 6. داشتن خانه‌ای زیبا و رویایی تنها یک خیال نیست، کافی است برای ساختن چیزی که در نظر دارید با ما همراه شوید. مشاورین املاک…
 7. شکلاتی که در دهانتان آب می‌شود نه در دستتان. شکلات…
 8. کیفیت باور نکردنی و قیمت دور از ذهن را تنها با ما تجربه کنید. فروشگاه لوازم خانگی…
 9. ناخن زیبا جواهر دستان شماست، ایده‌های جذاب برای درخشیدن این جواهرات ارزشمند را به ما بسپارید. سالن کاشت ناخن…
 10. چیزی به کنکور نمونده و دلهره و استرس زیادی داری؟! برای کلاس‌های کنکور و کتاب‌های کمک درسی هزینه زیادی کردی و نتیجه‌ای نگرفتی؟! اصلاً نگران نباش! ما یه راه‌حل ویژه برات داریم، فقط کافیه با ما در تماس باشی. مؤسسه کنکور…
 11. شیک‌ترین‌ها را از ما بخواهید! تنها به مدت ۱۰ روز، ۳۰ درصد تخفیف زمستانه. بوتیک…خلاقانه‌ترین نمونه متن‌های تبلیغاتی
 12. تخفیف ۳۰ درصدی کت و شلوار…، به مدت یک هفته برای آقا دامادهای خوش تیپ! همین حالا تماس بگیرید.
 13. سفارش یک غذای لذیذ و خوشمزه تنها چند قدم باهات فاصله داره! سفارش‌های بالا ۴۰ هزار تومان با ارسال رایگان. رستوران…، برای دریافت منو عدد ۱ را ارسال کنید.
 14. دلت می‌خواد یه دورهمی عصرانه ترتیب بدی اما حالشو نداری؟! کاری نداره که پاشو چای رو دم کن، شیرینی از ما، سفارش کیک و شیرینی تنها با چند کلیک ساده! ارسال رایگان در محدوده، همراه با کاپ کیک رایگان. قنادی…
 15. برنامه سفر برای نوروز امسالت چیه؟ اگه تا فردا بلیط سفرتو رزرو کنی! یه تخفیف ۱۰ درصدی از تورهای نوروزی، از ما هدیه می‌گیری! پس بجنب تا دیر نشده اینم از عیدی ما. شماره تماس…
 16. می‌خوای امسال قشنگ‌ترین پاییز زندگیت رو داشته باشی؟ تور ۴ روزه کویر گردی، تجربه‌ای جدید و باور نکردنی. اطلاعات بیشتر در سایت…
 17. دلت می‌خواد یه تنوع به ظاهر خودت بدی؟ می‌خوای موهاتو زیباتر کنی؟ داشتن موهایی زیبا و ابریشمی را با پکیج کراتین و رنگ مو در سالن… تجربه کنید. تخفیف ۳۰ درصدی محدود سالن…
 18. تدریس تضمینی به صورت گروهی و خصوصی در مؤسسه آموزشی…
 19. فروشگاه … دوتا عینک بهت میده، فقط کافیه از لینک… دو مدل انتخاب کنی. یکیش برات رایگان حساب میشه. فرصت محدود تا ۱ هفته، با بسته بندی و کاور مناسب.
 20. جارو برقیت نیاز به تعمیر داره؟ اصلاً نگران نباش با تخفیف ۵۰ درصدی برات تعمیرش می‌کنیم! فقط کافیه اسم وسیله رو به همین شماره پیامک کنی.

جمع‌بندی

 • امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و پیدایش دیجیتال مارکتینگ، کسب‌وکارهای اینترنتی و فروش محصولات به صورت آنلاین طرفداران زیادی پیدا کرده‌ است.
 • از طرفی افراد جهت بازاریابی محصولات خود از روش‌های جدیدتری همچون پیامک‌های تبلیغاتی معرفی محصول استفاده می‌کنند.
 • متن‌های تبلیغاتی حاوی پیام معرفی محصول جدید باید بر اساس اصول و نگارش خاصی باشد تا بتواند توجه مخاطب را جلب کند.
 • در این مقاله به بررسی ویژگی‌های متن‌ تبلیغاتی و ذکر چند مورد از خلاقانه‌ترین متن‌های تبلیغاتی معرفی محصول پرداختیم‌.

پرسش‌های پرتکرار

 1. متن تبلیغاتی چیست؟

متن یا پیام‌های تبلیغاتی، عباراتی است ساده، روان و گویا در خصوص معرفی محصول و برند آن که این روزها نقش مؤثری در فروش محصول دارد.

 1. آیا نوشتن متن تبلیغاتی نیاز به تخصص خاصی دارد؟

نگارش پیام تبلیغاتی نیز اصول خاص خود را دارد. بنابراین هرچقدر هم که نویسنده ماهری باشید، بهتر است با ویژگی‌ها و اصول نگارش متن‌های تبلیغاتی معرفی محصول آشنا شوید.

 1. آیا استفاده از نمونه متن تبلیغاتی آماده برای معرفی یک محصول کار تأیید شده‌ای است؟

خیر. استفاده از نمونه متن‌های آماده، شاید در نگاه اول کار ساده‌ای باشد اما با توجه به این که افراد زیادی در کسب‌وکارهای خود از آن استفاده کرده‌اند، به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. چرا که اصل ماندگاری یک برند، استفاده از پیام‌های خلاقانه و ابتکاری در معرفی محصول است.

 

امتیاز به این مطلب

[کل: ۰ میانگین: ۰]منبع:https://sms.ir/new-product-introduction-message/

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها