معرفی کد بسته پیامکی همراه اول و ایرانسل + روش‌های فعال سازی و کدهای دستوری


این روزها همه ما حداقل یک سیمکارت دائمی و یا اعتباری داریم. بیشتر این سیمکارت‌ها مربوط به اپراتورهای همراه اول و ایرانسل است. یکی از سرویس‌های مهم هر اپراتور، بسته‌های پیامکی است. به کمک استفاده از کد بسته پیامکی می‌توانید به‌صرفه‌تر و با قابلیت‌های بیشتری اس ام اس بفرستید.

کد بسته پیامکی همراه اول و ایرانسل چیست؟

پیش از این‌که بسته‌های پیامکی را معرفی کنیم، باید با مفهوم این بسته‌ها آشنا شویم و کاربردها و مزایای استفاده از آن‌‌ها را بشناسیم. تا حالا از بسته‌های اینترنتی استفاده کردید؟ این بسته‌ها در ازای پرداخت مبلغی، حجم مشخصی از اینترنت در اختیار شما می‌گذارند. اما این همه ماجرا نیست؛ چراکه باید این حجم از اینترنت را در زمان معینی تمام کنید وگرنه دیگر نمی‌توانید از بسته اینترنت‌تان استفاده کنید و باید بسته دیگری را بخرید. چیزی که این بسته‌ها را جذاب‌تر می‌کند، به صرفه بودن آن‌هاست. پس اگر می‌خواهید هوای جیب‌تان را داشته باشید، حتما از بسته‌های مختلف استفاده کنید.

اگر پیامک‌های زیادی در طول روز ارسال می‌کنید، با افراد مختلف در حال گفت‌وگو هستید و نیاز است تا همیشه با پیامک با دوستان‌تان در ارتباط باشید؛ به شما توصیه می‌کنم تا یکی از بسته‌های پیامکی را بخرید. چرا که به طور مثال با این بسته‌ها می‌توانید 100 عدد پیامک را با قیمتی پایین ارسال کنید. به این ترتیب بدون نگرانی از هزینه، با همکاران و آشنایان‌تان گفت‌وگو کنید.

فعال سازی کد بسته پیامکی همراه اول

روش‌های فعالسازی بسته اس ام اس همراه اولروش‌های فعالسازی بسته اس ام اس همراه اولهمراه اول این قابلیت را برای مشترکین خود فراهم کرده است تا پیامک‌های خود را با تعرفه کم‌تری ارسال کنند. افرادی که ارسال پیامک زیادی دارند می‌توانند با استفاده از فعال سازی بسته پیامک همراه اول تعرفه پیامکی کم‌تری را پرداخت کنند.

روش‌های فعالسازی بسته اس ام اس همراه اول

برای فعالسازی بسته پیامکی همراه اول باید روش‌های زیر را امتحان کنید:

    • شماره گیری کد فعال سازی بسته پیامک همراه اول *10*31#

کد دستوری USSD فعال سازی پیامک همراه اولکد دستوری USSD فعال سازی پیامک همراه اول

فعال سازی سرویس پیامک همراه اول

اگر می‌خواهید از بسته‌های پیامکی اپراتور همراه اول استفاده کنید، پیش از هر چیزی بهتر است با این بسته‌ها آشنا شوید. بسته های پیامکی همراه اولبسته های پیامکی همراه اول

نکته مهم است این که سیمکارت انارستان مخصوص کودکان و نوجوانان است که توسط همراه اول ارائه می‌شود.

دائمی تعداد پیامک مدت اعتبار (روز) قیمت (ریال)
دائمی 200 30 33000
دائمی 500 30 77000
اعتباری و انارستان 1500 30 222000
اعتباری و انارستان 150 30 26000
اعتباری و انارستان 400 30 66000
اعتباری و انارستان 1200 30 188000

راهنمای فعالسازی اس ام اس بانک

چنانچه قصد دارید پیامک‌های بانکی را روی سیمکارت همراه اول خود فعال کنید، پیشنهاد می‌کنیم به مقاله «فعال کردن اس ام اس بانک» سر بزنید. 

کد دایورت پیامک در سیمکارت همراه اول

اگر می‌خواهید پیامک‌های شما برای سیمکارت دومی انتقال یابد می‌توانید با فعال سازی دایورت پیامک همراه اول، متن اس ام اس را به سیم کارت دیگری دایورت نمائید.

  • شماره‌گیری کد دستوری: *21*شماره مقصد#

همچنین اگر بخواهید دستور بالا را لغو کنید، کافی است کد دستوری#21# اپرتور همراه اول را شماره‌گیری کنید.

فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول

در صورتیکه پیامک‌های تبلیغاتی سیمکارت خود را به روش‌های متعددی مسدود کرده‌اید و به عبارت دیگر در لیست سیاه مخابرات قرار گرفته‌اید، اگر تمایل به فعال سازی مجدد پیامک‌های تبلیغاتی را دارید، کافی است کد دستوری *800# را شماره‌گیری کنید. سپس گزینه «وصل پیامک های تبلیغاتی» را انتخاب کنید.

فعالسازی بسته پیامکی ایرانسل

فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اولفعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اولاپراتور ایرانسل برای پیامک‌های خود بسته ویژه‌ای طراحی نکرده است. در اصل هیچ کد بسته پیامک ایرانسل برای سیمکارت‌های ایرانسل وجود ندارد و تعرفه آن‌ها در هر شرایطی یکسان است. این اپراتور در هنگام خرید سیمکارت، بسته پیامکی به شما هدیه می‌کند. همچنین می‌توانید با خرید بسته ترکیبی یعنی بوم و بوم+ فقط برای خطوط درون شبکه از بسته‌های پیامکی استفاده کنید.

بسته بوم و بوم + یک بسته ترکیبی از شارژ اینترنت، مکالمه و پیامک را یکجا در اختیار شما قرار می‌دهد. از ویژگی‌های این بسته می‌توان به، قیمت به‌صرفه، تبدیل زمان مکالمه به اینترنت و بالعکس، کسر هزینه استفاده از اینترنت به‌صورت ۳ برابر از زمان مکالمه اشاره کرد. برای دریافت کد فعال سازی بسته پیامک ایرانسل به سایت ایرانسل مراجعه کنید.

روش‌های فعالسازی بسته بوم ایرانسل

روش های اطلاع رسانی و فعالسازی بسته بوم و بوم پلاسروش های اطلاع رسانی و فعالسازی بسته بوم و بوم پلاس

فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل

برخی از افراد تمایلی به دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند، به همین دلیل با استفاده از کد غیر فعال سازی پیامک ایرانسل، اس ام اس‌های خود را لغو می‌کنند. در صورتیکه شما هم پیامک تبلیغاتی خود را قطع کرده‌اید، می‌توانید با شماره‌گیری کد دستوری سیمکارت ایرانسل *800# و سپس با کلیک روی گزینه «وصل پیامک تبلیغاتی»، مجددا اس ام اس‌های تبلیغاتی را دریافت کنید.

غیرفعالسازی و فعالسازی پیامک های تبلیغاتی (ایرانسل و همراه اول)غیرفعالسازی و فعالسازی پیامک های تبلیغاتی (ایرانسل و همراه اول)حتما بخوانید: غیرفعالسازی و فعالسازی پیامک های تبلیغاتی (ایرانسل و همراه اول)

ارسال پیامک کسب‌وکارها

حتما شما هم پیامک‌هایی که از سمت کسب‌و‌کارهای مختلف دریافت کرده‌اید. این پیامک‌ها شامل تبلیغات کالا و خدمات هستند. ممکن است فکر کنید که این اس ام اس ها نیز از طریق سیمکارت‌های همراه اول و یا ایرانسل ارسال می‌شوند. اما امکان ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق اپراتورهای تلفن همراه امکان‌پذیر نیست. برای این کار باید به سراغ پنل پیامکی بروید. پنل یک نرم‌افزار تحت وب است که به شما در ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، خدماتی و اطلاع‌رسانی یاری می‌رساند.

پنل پیامکی با هر مرورگری قابل استفاده است و به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا برای مشتریان خود با خرید بسته پیامکی، پیامک‌های انبوه، تکی، ارسال‌های زماندار، ارسال از روی نقشه، ارسال به بانک شماره‌ها، ارسال رمز عبور یکبار مصرف ورود به سایت و… به مشترکین همراه اول، ایرانسل و رایتل داشته باشند. به کمک خطوط اختصاصی در سامانه پیامکی، می‌‎توانید پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید.

سخن پایانی

اگر مشترکین اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هستید، می‌توانید با فعال سازی بسته پیامک همراه اول و استفاده از بسته بوم و بوم + از قابلیت‌های عالی و به‌صرفه ارسال پیامک استفاده کنید. در این نوشته سعی کردیم روش‌های اصلی این ارسال‌ها را برای شما شرح دهیم. اما اگر شما یک کسب‌وکار دارید و قصد دارید از طریق پیامک با مشتری‌های خود ارتباط بگیرید، استفاده از پنل پیامکی ملی پیامک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر برای خرید پنل پیامکی نیاز به مشاوره داشتید، می‌توانید با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.منبع:https://www.melipayamak.com/blog/posts/irancell-and-mci-sms-package/

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها