7 ایده کسب و کار؛ بررسی ایده های بیزنس اجرا نشده در ایران – پنل اس ام اس – سامانه پیامکیبررسی ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم در ایرانبررسی ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم در ایران
راهنمای مطالعه

اجرا کردن ایده‌های ناب و بکری که شبیه‌اش در ایران وجود ندارد، یکی از روش‌های تضمینی برای موفقیت کسب‌وکارتان است. ایده‌های اجرا‌نشده در ایران شامل راه‌اندازی رستوران با محصولات ارگانیک، بیزینس بدون واسطه، بیزینس مرتبط با بنگاه و اجاره بدنه ماشین برای تبلیغات می‌شود. همچنین ارائه خدمات سرگرمی به سالمندان، راه‌اندازی سایت آموزشی برای استارت‌آپ‌ها و تعویض وسایل گیمینگ ازجمله ایده‌های اجرا‌نشده پولساز با سرمایه اندک در ایران است. اگر برای شما سوال شده است که چگونه این ایده‌ها را اجرا کنیم تا درآمد بسیاری کسب کنیم، خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

۱. رستوران با محصولات ارگانیک؛ ایده ناب برای راه اندازی بیزینس

فرض کنید مزرعه‌ای با محصولات ارگانیک دارید که مواد اولیه سالم و ارگانیک برای تهیه غذای رستوران خود را از آنجا تامین می‌کنید؛ چه ایده بکر و جالبی! با مزارع نزدیک محل سکونت خود قرارداد ببندید که محصولات ارگانیک خود را به رستوران شما بفروشند. یک مثال جذاب این است که می‌توانید در رستوران، جلوی چشم مشتریان از شیر گاوهای مزرعه، ماست و دوغ تهیه کنید و برای مشتریان سرو کنید.

ایده جذاب رستوران با غذاهای تهیه شده از محصولات ارگانیک، به‌راحتی در شهرهای شمالی ایران قابل‌اجرا است. یک راهکار جذاب برای افزایش میزان فروش غذاها در رستوران و حفظ مشتریان قدیمی، استفاده از روش بازاریابی پیامکی است. در این روش با استفاده از دستگاه ارسال پیامک به مشتری شماره‌های مشتریان را ذخیره کنید و پیامک‌های تبلیغاتی خود را برای خرید محصولات ارگانیک مزرعه و سفارش غذا، به مشتری‌های رستوران ارسال کنید.

رستوران با محصولات ارگانیک؛ ایده راه اندازی کسب و کار با سرمایه کمرستوران با محصولات ارگانیک؛ ایده راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم

۲.  بیزینس واسطه املاک؛ ایده راه اندازی کسب و کار پرسود با سرمایه  کم

شغل املاک ازجمله مشاغل با سود بسیار بالا است اما کمبود خلاقیت در این شغل به‌شدت احساس می‌شود. فرض کنید یک مشاور املاک با تهیه پرسشنامه‌ای از مشتریان، باتوجه‌به علاقه و اولویت آن‌ها خانه موردنظرشان را پیدا کند. این روش راهکاری پر‌سود برای کسب درآمد است؛ زیرا افراد بسیاری شاغل هستند و زمان زیادی برای گشتن دنبال خانه مورد‌نظرشان را ندارند.

اگر برای شما سوال شده است که در رابطه با بیزینس بنگاه «چگونه با سرمایه کم کسب و کار راه اندازی کنیم؟» باید به‌عنوان واسطه‌ای بین بنگاه و مشتریان عمل کنید. درواقع با درنظر گرفتن سلیقه و بودجه افراد برای آن‌ها به دنبال خانه بگردید. اگر به‌صورت آزاد کار می‌کنید بهترین راه برای تبلیغ کسب‌وکارتان استفاده از روش بازاریابی پیامکی است. برای به‌کارگیری این روش با خرید پنل پیامک تبلیغاتی، اس ام اس‌های تبلیغ خود را به‌صورت انبوه برای طیف گسترده‌ای از افراد ارسال کنید.

راه اندازی کسب و کار بنگاه با سرمایه کمراه اندازی کسب و کار بنگاه با سرمایه کم

۳. بیزینس بدون واسطه؛ راهکار موثر برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه اندک

خرید محصولات به‌صورت مستقیم از تولیدکننده به‌طرز عجیبی روی کاهش هزینه پرداختی آن‌ها تاثیرگذار است. برای راه‌اندازی کسب‌وکار بدون واسطه، سایت اینترنتی با سرمایه کم راه‌اندازی کنید و انواع محصولات زیبایی و الکترونیک را بدون واسطه به مشتریان خود بفروشید. برای بالا رفتن اعتبار برند بهتر است یک نوع محصول خاص (مانند وسایل الکترونیک) را به افراد ارائه کنید. یک راهکار کم‌هزینه برای تبلیغ کسب‌وکارهای بدون واسطه، تهیه پنل ارسال پیامک و بازاریابی از طریق اس ام اس مارکتینگ است؛ با این روش بسیاری از مشتریان بالقوه را به کسب‌وکار خود جذب کنید.

۴. تبلیغات روی بدنه ماشین؛ تبلیغ پرسود با سرمایه کم

فرض کنید یکی از راه‌های کسب درآمد  شما این است که با دریافت هزینه‌ای تبلیغات برندهای مختلف را روی بدنه ماشین بچسبانید! همین حالا هم بیزینس‌هایی مانند اسنپ و تپسی و سایر تاکسی‌های آنلاین به خودروهایی که روی بدنه‌شان تبلیغات آن برند را بچسبانند، هزینه‌ای پرداخت می‌کنند؛ بنابراین یک کسب‌وکار پرسود که نیاز به سرمایه ندارد، اجاره بدنه خودرو است!

شما با دریافت پول از بیزینس‌ها بدنه خودرو خود را به آن‌ها اجاره می‌دهید! تا تبلیغات آن‌ها در سراسر شهر پخش شود. به‌عنوان مثال ممکن است این برندها در ایام مناسبتی مانند ماه صفر، متن تسلیت اربعین حسینی را همراه با لوگو برندشان روی بدنه اتومبیل اجاره شده بچسبانند و مالک خودرو هم هزینه‌ای برای اجاره دادن بدنه خودرو دریافت می‌کند.

۵. راه‌اندازی سایت آموزشی برای استارت‌آپ‌ها؛ ایده کسب و کار با سرمایه کم

بسیاری از استارت‌آپ‌ها به دلیل بودجه محدود، توانایی مالی را برای پرداخت هزینه‌های آموزشی درون سازمانی ندارند؛ بنابراین اگر در حوزه خاصی متخصص هستید بهترین ایده عملی با سرمایه کم، راه‌اندازی سایتی برای آموزش پرسنل استارت‌آپ‌ها است. بسته‌ ویدیوهای آموزشی تهیه کرده و آن‌ها را به‌صورت پکیج به سازما‌ن‌ها و استارت‌آپ‌ها بفروشید و هزینه‌ای برای تهیه اشتراک و خواندن مقالات تخصصی سایت در نظر بگیرید. به‌عنوان مثال ویدیوهای آموزشی در زمینه نحوه نوشتن اصولی متن تبلیغاتی آنلاین شاپ را تهیه کنید و به فروشگاه‌های آنلاین بفروشید.

ایده راه اندازی سایت آموزشی با سرمایه کمایده راه اندازی سایت آموزشی با سرمایه کم

۶. خدمات سرگرمی برای سالمندان؛ ایده‌ای بکر برای راه اندازی بیزینس

تعداد بسیاری از سالمندان به دلیل پیدا نکردن جامعه مشابه خود، خانه‌نشین شده‌اند. فرض کنید سایت یا اپلیکیشنی راه‌اندازی کرده‌اید که خدمات سرگرمی تک نفره و گروهی مختلفی به سالمندان ارائه می‌دهید. این سرگرمی‌ها می‌تواند شامل تورهای کوتاه مدت مخصوص سالمندان، بازی‌های فکری گروهی و انجمن‌هایی مخصوص سالمندان باشد. همچنین برای استفاده آسان سالمندان از وب سایتتان می‌توانید افزونه‌هایی مانند افزونه digits را به سایت اضافه کنید تا سالمندان برای ثبت نام در سایت، نیازی به ثبت ایمیل نداشته باشند. در واقع برای استفاده از این افزونه فقط به ثبت شماره موبایل فرد نیاز است.

۷. تعویض وسایل گیمینگ؛ راه اندازی کسب و کار کوچک با سرمایه کم

وسایل گیمرها ازجمله باارزش‌ترین دارایی‌ها آن‌ها است. از سویی دیگر با گران شدن بیش‌ازحد وسایل بازی، ممکن است برخی از جوانان و نوجوانان توانایی مالی برای خریدن وسایل گیمینگ نداشته باشند؛ بنابراین راه‌اندازی پلتفرمی برای تعویض وسایل گیمینگ کارکرده یا حتی خرید و فروش وسایل گیمینگ دسته دوم، راهکاری جذاب برای گیمرها و علاقه‌مندان به بازی است. برای قیمت گذاری خدمات در چنین فروشگاهی، از استراتژی‌های به‌روز مخصوص قشر جوان با ارائه تخفیف‌های شگفت‌انگیز استفاده کنید تا از کسب‌وکار شما استقبال شود.

راه اندازی کسب و کار تعویض وسایل گیمینگ با سرمایه کمراه اندازی کسب و کار تعویض وسایل گیمینگ با سرمایه کم

الهام گرفتن از بیزینس‌های خارجی؛ روشی برای خلق ایده کسب‌وکار

ایده بازگشایی رستورانی با غذاهای تهیه شده از مواد اولیه ارگانیک، تاسیس سرویس نویسندگان مخفی، راه‌اندازی سایت آموزشی برای استارت‌آپ‌ها، ارائه خدمات سرگرمی برای سالمندان، تعویض وسایل گیمینگ، راه اندازی بیزینس بدون واسطه و اجاره بدنه ماشین برای تبلیغات ازجمله راهکارهای ناب و بکر برای اجرایی شدن در ایران هستند. همچنین می‌توانید از بیزینس‌های خارجی الهام بگیرید و آن‌ها را به شکلی بومی در کشور اجرا کنید. یک روش موثر و پر‌بازده برای تبلیغ ایده‌های اجرایی و آشنایی مخاطبان با شما بازاریابی پیامکی به کمک پنل‌های اس ام اس است. به این منظور می‌توانید از پنل‌های پیامکی فراز اس ام اس استفاده کنید.منبع:https://farazsms.com/business-idea/

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستید، نمایندگی استار اس ام اس می‌تواند پیشنهاد جذابی برای شما باشد.

آخرین دیدگاه‌ها