کدپستی همدان + ارسال پیامک با کدپستی بر اساس محل زندگی


دسترسی به مخاطبان هدف برای همه کسب‌وکارها یک مزیت محسوب می‌شود. روش‌های مختلف تبلیغاتی مانند بیلبورد، تیزر و… نمی‌تواند تضمین‌کننده این موضوع باشد که تبلیغات شما به دست کسانی برسد که به آنها نیاز دارند اما کدپستی همدان و مناطق مختلف آن می‌تواند شما را در مسیر تبلیغات کمک کند.

کد پستی همداندر بسیاری از روش‌های تبلیغات بسیاری از کسانی که با آگهی‌های شما مواجه می‌شوند، مخاطب شما نیستند. اگر به دنبال روشی برای ارتباط با مخاطبان بالقوه خود هستید، می‌توانید از ارسال پیامک بر حسب کدپستی همدان استفاده کنید، زیرا این قابلیت باعث می‌شود ارسال پیامک منطقه‌ای دقیق و مشخصی داشته باشید. به عنوان مثال شما می‌توانید کدپستی هر یک از مناطق را انتخاب کرده و از سامانه بخواهید برای آن افراد پیامک تبیلغاتی شما را ارسال کند.

پنل ارسال پیامک چیست؟

صاحبان مشاغلی که به دنبال ارتباط موثری با مشتریان خود هستند می‌دانند که هر روش تبلیغاتی نمی‌تواند خواسته آن‌ها را برآورده کند، از این رو پنل پیامکی به عنوان یک نرم افزار آنلاین که امکان ارسال گروهی پیامک را برای آنها فراهم می‌کند گزینه مناسب آن‌ها خواهد بود. بهتر است بدانید که تنها یکی از قابلیت های این پنل ارسال با کدپستی همدان است.

این نرم افزار آنلاین که به نام سامانه پیامکی شناخته می‌شود، قابلیت های مختلفی را برای ارتباط با مشتریان برای شما فراهم می کند. امکان اتصال به سایت (وبسرویس پیامکی)، بانک شماره‌های مختلف همدان و سایر استان ها، بانک شماره تمامی شهرهای مربوط به استان همدان، بانک شماره بر اساس مشاغل و اصناف و کدپستی برای شما فراهم می‌شود.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی همدان

با توجه به برنامه‌ریزی‌های اداره پست، کدپستی همدان و سایر استان های کشور به گونه‌ای تهیه شده است که هر محله با محله های دیگر متفاوت و قابل تشخیص باشد. این قابلیت در پنل اس ام اس قابل استفاده است.

ارسال پیامک بر اساس کدپستیبرای این کار می‌توانید کدپستی محله های مورد نظر خود را از جدولی که در ادامه می آید انتخاب کنید. سپس با وارد کردن آن در بخش ارسال پنل ملی پیامک، پیام خود را برای افراد بفرستید. هر یک از اپراتور های ایرانسل و همراه اول بانک شماره متفاوتی دارند. در پنل ملی پیامک هردو در دسترس است. در ادامه به توضیح چگونگی استفاده از هرکدام می پردازیم:

کدپستی همراه اول

اگر بخواهید برای سیمکارت‌های همراه اول بر اساس کدپستی همدان ارسال پیامک کنید، کافی است وارد پنل کاربری شده و مطابق عکس زیر، گزینه کدپستی همراه اول را انتخاب کنید.

در ادامه ابتدا متن و سپس عنوان پیامک را برای دسته‌بندی بهتر پیام‌های ارسالی وارد کنید. پس از آن رنج کدپستی محله موردنظرتان را وارد کنید. بهتر است این کد حاوی 5 رقم اولیه کدپستی باشد تا بازه کاملی از افراد را در بر بگیرد.

کد پستی همراه اول

کدپستی ایرانسل

ارسال برای خطوط ایرانسل با کدپستی همدان مشابه روش قبلی است. با انتخاب کدپستی ایرانسل وارد صفحه مربوطه می شوید سپس با انتخاب متن و عنوان و وارد کردن رنج کدپستی می‌توانید به مرحله بعدی وارد شوید.

در اینجا با بررسی مجدد متن و انتخاب تصادفی یا ترتیبی بودن آن‌ها، تعداد شماره‌های موجود را می بینید. پس از تایید به مرحله ارسال هدایت می شوید و اگر همه فاکتورهای ورودی درست بود، تائید را بزنید و به مرحلۀ بعدی بروید.

کد پستی ایرانسل

جدول کدپستی استان همدان

اگر تصمیم به استفاده از این قابلیت پرطرفدار گرفته باشید، می‌توانید از جدول کدپستی همدان استفاده کنید. در این جدول، کدپستی همدان و مناطق مختلف استان به تفکیک وجود دارد.

   اسدآباد از 45411 تا 65419
   بهار از 65311 تا 65319
صالح آباد 65361
   تویسرکان از 65811 تا 65819
سرکان 65841
   جوکار 65781
   دمق 65671
   رزن از 65611 تا 65691
قروه درجزین 65691
   سامن 65761
   شیرین سو 65571
   فامنین از 65611 تا 65619
   فرسنج 65861
   فیروزان 65981
   قهاوند 65631
   گل تپه 65581
   گیان 65961
   لالجین 65331
   ملایر از 65711 تا 65719
   نهاوند از 65911 تا 65919
   همدان از 6511 تا 6519
   کبودرآهنگ 65511 تا 65519

جمع‌بندی

پنل ملی پیامک به شما قابلیت‌های مختلفی برای ارسال اس‌ ام‌ اس می‌دهد. یکی از آنها ارسال با کمک کد پستی همدان است. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق و هدفمندی داشته باشید.

کدپستی همدانبرای دریافت و فعالسازی فوری پنل پیامک می‌توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید. پنل قابلیت ارسال پیامک در همدان و سرتاسر استان‌های دیگر کشور را دارد. شماره تماس 02163404 برای مشاوره استفاده از پنل پیامکی و معرفی قابلیت‌های مختلف در اختیار شما می‌باشد. ملی پیامک از تهیه تا ارسال پیامک و اجرای یک کمپین تبلیغاتی در کنار شماست. کسب‌وکارهای مختلفی در همدان توانسته‌اند با کمک پنل تغییرات مثبتی در فروش و درآمد خود ایجاد کنند. امیدواریم شما نیز بتوانید از این خدمات استفاده کافی ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما می توانید از طریق اینستاگرام ملی پیامک و یا کانال آپارات با ما در ارتباط باشید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟
ملی‌پیامک به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

ثبت نام و ارسال پیامک
ثبت نام در کمتر از 1 دقیقه

منبع:https://www.melipayamak.com/blog/posts/send-sms-based-on-post-code-of-hamadan-province/

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستید، نمایندگی استار اس ام اس می‌تواند پیشنهاد جذابی برای شما باشد.

آخرین دیدگاه‌ها